Ücretsiz Su Bayiliği Veren Firmalar ve Şartları 2018

Ücretsiz Su Bayiliği Veren Firmalar ve Şartları 2018
24 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 203 kez okundu.

Ücretsiz Su Bayiliği Veren Firmalar

Su dağıtım işine yatırım yapmak isteyenler için ücretsiz su bayiliği veren firmaları bir araya getirdik. Ücretsiz su bayiliği veren popüler firmalarla anlaşarak, çalışmak istediğiniz bölgede su dağıtım işi yaparak güzel gelirler elde edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında; maden suyu, meyve suları gibi ürünlerin de satışını gerçekleştirerek iyi gelirler elde edilebilen bir sektördür. Su fiyatları ucuz gibi gözükse de çok yüksek kar marjı sebebiyle çok iyi gelirler elde edilebilen bir sektördür.

Ücretsiz Su Bayiliği Şartları

 1. Minimum 20 metrekare alana sahip iş yerinizin olması
 2. Vergi mükellefi olunması
 3. Su taşımak için uygun bir panelvana sahip olunması
 4. Ofis için bir bilgisayarın olması
 5. Bayilik alınmak istenen bölgede başka bir bayinin bulunmaması

Firmaların genel olarak aradıkları 5 şarttan yukarıda bahsettik. Firmadan firmaya değişiklik gösterecek olan bayilik şartları ile ilgili detaylı bilgiyi, bayilik almak istediğiniz firmayla görüşerek öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Su Bayiliği Maliyeti

 • Su taşımak için kullanacağınız bir panelvan için ortalama 15.000 TL ile 40.000 TL arasında bir sermayeye ihtiyacınız olacaktır.
 • Su bayiliği veren firmaların şartlarından bir tanesi olan minimum 200-300 damacana alımı için 600-700 TL gibi bir rakam söz konusudur.
 • Bayide bulunan bilgisayar ve iletişim araçları için yaklaşık 1.500-2.000 TL.
 • İş yerinin açılış masrafları (vergi levhası, doğal gaz, elektrik, su, internet vs.) için ortalama 2.000 TL

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi su bayiliği maliyeti konusunda en önemli unsur, su taşımada kullanılan panelvan olarak gözükmektedir. Panelvan seçiminize göre gerekli sermaye minimum 20.000 TL olmak üzere 50.000 TL gibi rakamlara çıkabilmektedir.

Ücretsiz Danone Su Bayiliği

Danone Hayat A.Ş olarak faaliyetini sürdürmekte olan firma bayilik verirken giriş ücreti istememektedir. Damacana su satış pazarının %15’ine sahip olan Danone Hayat A.Ş, Türkiye’deki 6 fabrikası ile birlikte sektörün öncüsü konumundadır.

Ücretsiz Suada Su Bayiliği

Suada Su, bayilik almak isteyen girişimcilere en cazip teklifleri sunan firmadır diyebiliriz. Suada su, bayilik transferlerinde; ücretsiz damacana değişimi, işletmenin reklam tabelası masrafları ve cam giydirme masrafları, transfer karşılığında bedelsiz su, broşür ve personel kıyafetleri, özel Suada logolu araç giydirme masrafları, satış yapılan bölgede tanıtım çalışmaları gibi bir çok masrafı karşılayarak, bayilere destek olmaktadır.

Ücretsiz Kardelen Su Bayiliği

Girişimcilere mümkün olduğunca az sermayeyle iş kurma fırsatı sunan Kardelen Su, yalnızca 200 damacana ile bayilik almanızı sağlıyor. Firmayla iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Haribo Bayilik Bilgileri, Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Ücretsiz Su Bayiliği Veren Firmalar ve Şartları 2018 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. veysel yıldız dedi ki:

  antalya manavgat’a su damacana su bayiliyiği almak istiyorum.05387189118 nolu telefondan bana ulaşın.

Sayfa başına git