Spor malzemeleri dükkanı açmak ne kadar karlı?

Spor malzemeleri dükkanı açmak ne kadar karlı?
27 Mart 2016 tarihinde eklendi, 78 kez okundu.

Spor malzemeleri dükkanı açmak ne kadar karlı?

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizler için daha doğrusu spor ile ilgili alanlara ilgisi olanlar için güzel bir iş fikrinden bahsedeceğim. Bildiğiniz top oynayanlar, spor yapanlar, spor giyinmeyi sevenler hemen hemen spora aşık herkes Spor malzemeleri satış noktalarından ihtiyacı olan şeyleri temin ederler. Özellikle bahar ve yaz aylarının gelmesi ile bu alanda büyük bir artış olacaktır. Sizlerde bu fırsatı güzel bir iş fikrine dönüştürebilirsiniz. Spor malzemeleri dükkanı açmanın maliyetli ne kadar? Nereden başlamanız gerekiyor? Hepsi hakkında kısaca bilgiler vereceğim.Özellikle stres ve iş yoğunluğundan kaça kişiler akşamları mutlaka spor yapıp zihinde kalmaya çalışmaktadırlar. Sizlerde bu iş yer ile onlara en iyi hizmeti sunabilirsiniz.

Bu işi profosyenel anlamda yapan bir çok marka bulunmaktadır.  Mesela dünyanın en büyük spor perakendecilerinden biri olan “Decathlon’dan” 25 ülkede 1000’e yakın mağazası bulunmaktadır. Ve en çok satış yapan mağazalardan bir tanesidir. Adidas ve Nike Puma gibi mağazaları da çevrenizde görebilirsiniz. Ama benim size önerim tüm bu markaları aynı anda satmanızı sağlayacak olan genel bir mağaza açmanız örneğin Barçın, Yalı gibi spor mağazaları tüm bu ürünler tek bir çatı altında toplayarak hemen hemen herkese uygun modeller sunmaktadır. Sizlerde bu şekilde yapabilirsiniz. Bu iş için size güzel bir sermaye gerekecektir. İş yerinizi açarken başvuru yapıp kredi de temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Home Ofis İş Kurup Evden Para Kazanmak başlıklı makalemizde Home Ofis, Home Ofis İş Kurmak ve Home Ofis İş Kurup Evden Para Kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git