Sermayesiz Lady Beetles Bayiliği

Sermayesiz Lady Beetles Bayiliği
2 Mart 2016 tarihinde eklendi, 70 kez okundu.

Kozmetik sektörünün önde gelen isimlerinden olan Lady Beetles ürünleri kalite bakımından da oldukça elverişli ve gözde bir durumdadır.  Kendini geliştirmiş olan bu firma ise şimdilerde daha da geniş bir alana yayılmak amacı ile bayilik veriyor. Türkiye’ de ise ilk bayiliğini İzmir’de açmıştır. Kişisel bakım ürünleri,  aksesuarlar ve cilt bakım ürünleri gibi birçok alanda doğal ve sağlıklı kozmetik ürünlerini pazarlıyor. Bu firmanın bayilik konusunda diğerlerinden farklı olarak yaptıkları uygulama ise önceliğin kadın girişimcilerde olması. Yani bir kadın girişimci Lady Beetles bayilik başvurusunda erkekten daha önde. Onlar da kadının gücüne inandıkları için bu işi en iyi kadınların yapabileceklerini düşünüyorlar. Neden önceliği bayanlara verdiklerini sorduğumuz zaman ise kadının tüketici toplumdan çıkıp kendi adına, kendi çabası ile bir şeylere katkısı olması istediklerinden böyle bir uygulamaya gitmişler.

Sattıkları her ürünün sağlık bakanlığı tarafından onayı bulunmaktadır. Bu durum da piyasa açısından kârın oldukça yüksek olacağını gösteriyor. Sonuçta artık sağlıksız o kadar fazla kozmetik ürünü var ki sağlıklı olanları çok pahalı bile olsa kozmetik severler tarafından tercih edilip alınıyor. Sağlık açısından hassas davranmaları da Lady Beetles ürünleri bayilik konusunda beni cezp eden bir husus oldu.  Sağlık demişken Lady Beetles ürünlerinde alkol ve paraben içermediğini de belirtmek isteriz.  Bu da Lady Beetles ürünleri için oldukça hoş bir durum olmuş.  Kadınlar adına her ürünü bulabileceğiniz bu firmanın bayiliğini alabilmek için ilgili internet sitesine başvuru yapmanız yeterlidir. Ayrıca çevrenizde bayisi olan kişiler ile de görüşüp iyi bir yatırım olup olmayacağını tartışabilirsiniz.

Ben bunun bayiliğini almak itiyorum ama param yok diyebilirsiniz. Zaten devlet bu konuda size oldukça yardımcı olmakta. Özellikle kadın girişimcilere iki kat daha yardımcı olacağını da unutmayın. Bunun için öncelikle cesaretli olmanız gerekiyor. Firma konusunda ise hiç sıkıntı yaşamayacaksınız. Zira ürün tefariğinden tutun da sağlık güvencesine kadar zaten firma sizin adınıza her şeyi çoktan düşünmüş bile. E kadın girişimciler olarak Lady Beetles firmasında da bir adım öndesiniz daha ne duruyorsunuz? Hemen faaliyete geçmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Just Chik’n Franchise Bayilik Bilgileri başlıklı makalemizde Just Chik’n Franchise hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sermayesiz Lady Beetles Bayiliği Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git