Sağlık Bakanlığı 3890 Sözleşmeli Personel Alacak

Sağlık Bakanlığı 3890 Sözleşmeli Personel Alacak
25 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 81 kez okundu.

Sağlık Bakanlığı , Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile vermiş olduğu ilana göre toplam 3890 sözleşmeli personel alımı yapılacağı belirtildi. İşte detayla şu şekilde;


KİMLER TERCİHTE BULUNABİLİR

Ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeylerinde tercih yapılabilecek sözleşmeli sağlık personeli pozisyonlarının bulunduğu KPSS-2017/3 Tercih Kılavuzu, ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır.
Tercih işlemlerinde lisans düzeyindeki pozisyonlar için 2016-KPSS Lisans, ön lisans ve ortaöğretim düzeyindeki pozisyonlar için 2016-KPSS Ortaöğretim – Ön Lisans sınav sonuçları kullanılacaktır.

TERCİHLER NE ZAMAN YAPILACAK?

Adaylar tercihlerini, 2 – 9 Mart 2017 tarihleri arasında tercih kılavuzunda belirtilen kurallara göre ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden T.C. Kimlik Numarası ve şifresini girerek yapabilecektir. Perfüzyonist pozisyonunda tercih yapmak isteyen adayların, tercih işlemlerinin başlayacağı 2 Mart 2017 tarihinden önce mutlak suretle Devlet Personel Başkanlığı Kamu Personel İstihdamı Dairesi Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Anılan Başkanlığın duyurularına istinaden daha önce başvuru yapmış ve bilgileri alınmış adayların tekrar başvurmalarına gerek yoktur.

Bir önceki yazımız olan Waffle Dükkanı Açmak başlıklı makalemizde Waffle Dükkanı Açmak ve Waffle nerede açılır ? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git