Rotus Makine Oto Kurutucu Bayilik Bilgileri

Rotus Makine Oto Kurutucu Bayilik Bilgileri
25 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 62 kez okundu.

Bankaların sağlamış oldukları düşük faizli krediler ile insanlar artık araba alımına ev alımından daha çok önem vermekte. Ayrıca trafik sorunundan da görüldüğü gibi bu arabaların sayısı da gittikçe artmaktadır. Bu durumu lehinize çevirebilmenin bir yolu da araba yıkama istasyonu kurmak. Yaz ve kış aylarında arabaların kirlenmesi ve genel anlamda araç kullanıcılarının temizliğe önem vermesinden dolayı bu meslek dalı özellikle günümüzde oldukça revaçta. Rotus makine de tam bu zamanda devreye girdi ve birçok farklı ilde bayilikler vermeye başladı.

Araçların yıkanma işleminden sonra özel sistemi sayesinde araç içine kadar aracınızı kurutmanızı sağlıyor. Başta da bahsettiğimiz gibi günümüzde işimize yarayacak oldukça güzel bir makine olmuş. Jeton ile çalışıyor olması da aslında bunun için ayrı bir elemana ihtiyaç duymadığınızı gösteriyor.

Rotus makine oto kurutucu bayilik başvuruları yaptıktan sonra sizi sıkıntıya sokacak ya da maliyetli bir şartları olmadığını göreceksiniz. İlgili firma yapılan işi tam anlamıyla uygun yapılabilmesi için ayrıca mesleki anlamda size eğitimler verecek olan bu firma sizin için iyi bir kazanç kapısı olabilir. Oldukça fazla il ve ilçede yerleri bulunan bu firmanın bayisi olduğunuzda insanların sizi tercih etmesi oldukça doğal bunun başlıca nedeni ise Ratus mankenin insanlarda oluşturduğu güvendir. Bu tarz bir iş düşünür müsünüz bilemem fakat bana göre oldukça önü açık bir ürün.

Özel olarak tasarlanmış olan makine bayilik başvuruları Önder Gökçe tarafından yapılmaktadır. Her hangi bir bayilik ücreti ödemeyeceğiniz bu işe ortalama olarak 15.000 tl lik bir yatırım maliyeti ayırmanız gerekiyor. Ancak bayilik alan bir çok firmadan alınan verilere göre yatırım maliyetinizi oldukça kısa bir zamanda amorti edebileceğinizi de söylemekte yarar var.

Kurulun sonrası gelen müşterilerinize birbirinden farklı araç yıkama hizmeti verebildiğiniz gibi bu işlerin yönetilebilmesi için çok fazla eleman çalıştırmanıza da gerek yoktur. Oldukça kolay kurulum yapılan bu cihazı gelen müşterileriniz dahi kolaylıkla kullanabilir. Araçlarını yıkadıktan sonra özel sistemi sayesinde kısa zamanda kurulama işlemini de yapabilen bu sistem araç üzerinde yıkama sonrası kalan sulardan kaynaklı izleri de yok edebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Mert Bebek Ticaret Sitelerine Bayilik Veriyor başlıklı makalemizde Mert Bebek bayilik hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git