Pizza Bulls Bayilik Franchise Şartları ve Bilgileri

Pizza Bulls Bayilik Franchise Şartları ve Bilgileri
27 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 82 kez okundu.

Pizza bulls 2006 yılında hayatımıza girdi. İstanbul Ümraniye açılan restoranda bu pizzanın tadı o kadar çok beğenilince, Şişli’ de, Ataşehir’ de, Göztepe’ de derken hızla birçok noktaya ulaşmayı başardılar. Özel formülle hazırlanan hamuru damaklarda farklı lezzet bırakmasıyla ve hangi Pizzabulls restoranda giderseniz gidin aynı tadı bulmanız da müşteri potansiyelini arttırdı. Lezzeti, kalitesi, servis temizliğinden ödün vermeyen bir firmadır. Standartlarından taviz vermeyen firmanın hızla büyüdüğünü görebiliyoruz.

Pizzabulls kendisiyle birlikte bu yolda yürüyebilecek yeni iş ortakları için uygun fırsatlar da sunmaktadır. Pizza Bulls Franchise bilgileri doğrultusunda bayilik almak isteyenlerin geleceğe iyi bir yatırım yapacaklarını düşünüyoruz. Türkiye’nin en lezzetli pizzasını müşterisine 30 dakikada ulaştırma görevini kendine vizyon edinmiş büyük bir firmadır. Şimdilik İstanbul Bölgesi ve tüm Marmara bölgesine bayilik vereceklerini açıkladılar.

Bayilik alacak olan yatırımcılara pazarlama, eğitim, lojistik ve satın alma, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol ve reklam konusunda Pizzabulls Bayilik anlaşması ve şartları doğrultusunda yatırımcıya da destek sağlamaktadır.

Pizza Bulls Franchise bilgileri ve şartlarına baktığımız da, isim hakkı bedeli 20.000 dolar, ortalama toplam maliyet 150.000 dolar, kâr oranı yüzde 20-30, yatırım geri dönüşüm süresinin ise 18-24 ay olduğunuz görüyoruz. 2006 yılında bir restoran ile işe başlayan Pizzabulls adını hızla duyurmayı başarmış, her açılan şubede de aynı başarıyı yakalamıştır. Her açılan şubesinde belirlemiş olduğu satış hedefine kısa sürede ulaşmayı başaran firmalardan birisidir diyebiliriz.

İstanbul ve Marmara bölgesinde iyi bir yatım yapmak isteyenler için çok da güzel bir fırsattır. Pizza hepimizin sevdiği ve özellikle gençlerin vazgeçilmez fast foodları arasında olduğunu biliyoruz. Özel hamuru ve kalitesi konusunda emin olduğumuz pizzalardan da asla vazgeçmiyoruz. Pizzabulls’ da bu iki hususta taviz vermemiş ve açtığı şubelerde de aynı lezzeti müşterilerine sunmuş bir firmadır. Bayilik aldığınız takdirde açtığınız restoran da aynı lezzetle kısa zamanda hedeflediğiniz rakamlara ulaşabileceksinizdir. Zaten standartlarından sapmayan firmalar her zaman başarılı olmuşlardır. Ayrıca bilindiği gibi gıda üzerine yapılan yatırımlarda en iyi tercihler arasındadır. Bu nedenle gıda sektöründe bir yatırım yapmak istiyorsanız bu iş tam size göre.

Bir önceki yazımız olan Klima Bayiliği veren Şirketler başlıklı makalemizde Bölge bayiliği veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git