Mantı Ve Makarna Yapıp Ek Gelir Elde Etmek

Mantı Ve Makarna Yapıp Ek Gelir Elde Etmek
13 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 258 kez okundu.

Mantı Ve Makarna Yapıp Ek Gelir Elde Etmek


Yaşamınızda ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için çeşitli ek iş fırsatları sürekli ihtiyaç halindedir. Evinizden çalışarak ek gelir sağlamak için internet üzerinden birçok siteyi ziyaret edebilir ve evlere ek iş sunabilen firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Özellikle ev hanımları ve öğrencilerin günlerinin çoğu kısmını boş geçirmesi nedeni ile bu tarz iş imkânlarını değerlendirmektedir.

Evinizden yapabileceğiniz iş imkânları arasında, mandal montajı, düğün davetiyesi katlama, nikâh şekeri yapımı, kalem montajı, Mantı ve makarna yapıp ek gelir elde etmek gibi iş imkânları bulunmaktadır. Evinizden bu işlerden herhangi birini yaparak bütçenize ek gelir imkânı sağlayabilirsiniz. Yapacağınız işlerinizin miktarlarına göre alacağınız ücretlerin değişmesi ile ev giderlerinizi karşılayabilir veya birikimler yapabilirsiniz. Çalışmış olduğunuz işlerinizin haricinde farklı işler yaparak bütçenize katkı da bulunabilirsiniz.

Evlerinizden ek iş yapabilmeniz için öncelikli olarak evlere işveren firmaları bulmalısınız. Bulacağınız firmalar ile anlaşarak yapacağınız işlerinizden alacağınız ücretleri konuşabilir ve anlaşabilirsiniz. Dilerseniz evinizden kendi emeğiniz ve el becerileriniz ile mantı ve makarna yaparak, çevrenize ve çeşitli lokantalara satabilirsiniz. Önceden siparişler alarak yapacağınız mantı ve makarnaları uygun fiyatlar ile satabilirsiniz. İşin ilk zamanlarında çevrenizde bulunan yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza satabilirsiniz. Zaman içerisinde yapmış olduğunuz mantı ve makarnaları tanıtarak pazarlamasını yapabilirsiniz. Böylelikle evinizden kendi becerileriniz ile gelir elde edebilirsiniz. Evinizde boş vakitlerinizi bu şekilde değerlendirebilir ve kendinize bazı kazançlar sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Mantı Ve Makarna Yapıp Ek Gelir Elde Etmek Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Kubra dedi ki:

  Manti, makarna ,tarhana ,recel is icin yardimci olabilir misiniz antalya

 2. seda dedi ki:

  Mantı tarhana gibi kışlık konserveler turşular yapabilirim yardımcı olur musunuz

 3. Gul unsal dedi ki:

  İki ev hanimiyiz işe ihtiyacimiz var istanbul tercubemiz var ulasirsaniz seviniriz

 4. Gul unsal dedi ki:

  Tecrube var iş isdiyorum istanbul

 5. cahitt dedi ki:

  Evde yazarak kazanmak istermisiniz. Size uygun web projelerimize yatırım yapın ve yazılarınızla sitenizi güncel tutun. İnternetten para kazanmanın keyfini sürün. Uzman desteğimizle sizde kazanın
  Başvuru için
  muco91krnz@gmail.com

 6. fatoş dedi ki:

  Ben evde mantı yapmayı çok seviyorum benim için bir nevi terapi gibi yemek yapmak birde gaziantep ligin elimden yuvalama içli köfte gibi yaptiklari da var birde ek işe ihtiyacım var benim olursa eğer çok sevinirim evde ek işi yapmak hem beni hemde ayilemi mutlu edecektir inşallah

 7. Gizem babur dedi ki:

  Izmir aliagada grubumuzla manti eriste sarma ve yuvalama yapmaktayiz

Sayfa başına git