Mail Okuyarak Para Kazanmak için Nasıl İş Alınır? 2018

Mail Okuyarak Para Kazanmak için Nasıl İş Alınır? 2018
9 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 613 kez okundu.

Mail Okuyarak Para Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

Günümüzde farklı yollardan oldukça kolay bir şekilde para kazanmak mümkündür. 2017 yılında milyonlarca kişinin araştırma yaptığı evde ek işler, çalışılan zamana bağlı olarak kazanç sağlarken buna benzer işler de tamamen internet aracılığıyla gerçekleşmektedir. Bu işlerden birisi olan mail okuyarak para kazanmak, hiçbir zahmeti olmayan ve harcanan zamana göre de oldukça yüksek kazanç sağlayan bir sektördür.

Kişilerin mail okudukça para kazanması özellikle özel şirketlerin yüklerini hafifletmek amacıyla ortaya çıkmıştır. Gerek müşteriler gerekse yeni iş teklifleri için gönderilen e-maillerin geciktirilmeden cevaplanması ve her şeyden önce de takip edilmesi amacıyla bu tarz bir iş ortaya çıkarılmıştır. Buna ek olarak, bazı kurumsal firmalar ürünleri hakkında tüketici yorumlarını araştırmak ya da ürün satış mağazalarında herhangi bir problem yaşanıp yaşanmadığını anlamak için bazı anketler yayınlamaktadır. Eğer sürekli bilgisayar başında vakit geçiriyorsanız sizler de bu anketlere katılarak çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Evde Mail Okuma İşi Nasıl Alınır?

Mail okuyarak para kazanmak için hiçbir şekilde firmalara bağlı olmanıza gerek yoktur. Artık çokça görülmeye başlanan bu işlerde gazetelerden bile ilanlar verilmektedir. Fakat, şirketler ile ilgili bilgilerin deşifre olmaması amacıyla yalnızca öneri ve şikayetler için gönderilen maillere yönelik iş verilmektedir. Gazete ilanları ya da kurumsal firmaların internet sitelerinden yapmış oldukları ilanlara başvuruda bulunarak şehir şartı olmaksızın çalışmaya başlarsınız.

Mail okuyarak hızlı bir şekilde para kazanacağınız bu sektörde aylık ne kadar maaş alacağınız iş verilirken sizlere bildirilecektir. Şirketlerin gelir durumlarına göre farklı ücretler karşımıza çıksa da en az asgari ücret almaktasınız. Oldukça basit olan ve çalışma saatine göre de yüksek kazanç sağlayan bu işte okuduğunuz maillerin çıktılarını almanız ve bunları da ana bayiye göndermeniz istenebilmektedir. Bu safhada yapacağınız bir masraf ortaya çıkarsa tamamen şirket tarafından ödemeleri size gönderilecektir.

Eğer siz herhangi bir şirkete bağlı kalmadan mail yolu ile para kazanmak istiyorsanız, ilk başta belirttiğimiz gibi anket doldurma işlerine girebilirsiniz. Anket konusunda genellikle firmalar kurumsal şirketler ile anlaşmaktadırlar. Fakat, firmalara sunulan fiyatlar fazla olduğundan dolayı bazı girişimciler tarafından cep telefonu uygulamaları ya da internet siteleri geliştirilmiş durumdadır. Buralardan çok kolay bir şekilde anket işi alabilirsiniz.

Mail Okuma İşi Ne Kadar Kazandırır?

Şirketlerdeki yoğunluğun durumuna göre verilecek işlerde, kimi zamanlarda günde bir ya da iki tane e-maile cevap verirken, kimi zamanlarda yüzlerce hatta binlerce maili okumak ya da cevap vermek durumunda kalabilirsiniz. Fakat, ne kadar az ya da ne kadar çok okursanız okuyun, şirketlerin size sunduğu ücret aynıdır. Bu doğrultuda, mail okuyarak para kazanmak isteyen kişilere, en az 1400 Türk Lirası en fazla da 4 bin liraya kadar maaş verilmektedir. Miktarlar firma ve iş alınan şehre göre değişiklik göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Mail Okuyarak Para Kazanmak için Nasıl İş Alınır? 2018 Konusuna 16 Yorum Yapıldı
 1. Serhan dedi ki:

  Herhaba surekli internette aktif oluyorum bu ise nasil basvurabilirim veya kimle iletisime gecebilirim?telofonum 05423807632

 2. Bayram Çelik dedi ki:

  Merhaba universite ogrencisiyim ve devamlı bilgisayar başındayım ve daha önceden anket ve müşteri memnuniyeti işleri yaptım bunu da kolaylıkla yapabilirim
  Bayram çelik
  05393779290

 3. MERVE TAŞKAN dedi ki:

  Merhaba,
  Bazı özel durumlardan dolayı şuan çalışamıyorum. Size yardımcı olabilirim yıllarca özel bir kurumda müşteri işlem yetkilisiydim. 05062568202

 4. susey dedi ki:

  slm.emekliyim .internette aktif biriyim.özel sektörde uzun süre orta düzey yöneticilik yaptım . mail işini almak için nereye ve kiminle irtibata geçebilirim yardımcı olunursa sevinirim.teşekkürler.
  0533 956 30 56

 5. Şakire özer dedi ki:

  MERHABALAR şan çalışmıyorum. Evde çalışacağım Bİ iş arıyorum daha önce finans sektöründe müşteri temsilciliği yaptım.

 6. VİLDAN dedi ki:

  Merhaba sürekli aktif kullanıcıyım konu ile ilgili olarak dönüş geliyorum

 7. Nuriye coşkun dedi ki:

  meraba internette aktif birisiyim tam bana göre bi iş nasıl başlayabilirim yardımcı olursanız sevinirim bi yol gösterin şimdiden teşekkürler.

 8. Kadriye dedi ki:

  Merhaba tam benlik iş nasıl başlaya bilirim acaba yardımcı olurmusunuz

 9. Nurhan dedi ki:

  Merhaba internet’te aktif birisiyim nasıl olacak işleyiş rica etsem yardımcı olur musunuz.

 10. SULTAN dedi ki:

  mrb bende aktif pc başındayım yardımcı olursanız sevinirim.

 11. Melis dedi ki:

  SiZlere yardımcı olabilirim. Online olarak mail okuyabilirim.

 12. hasan dedi ki:

  merhaba bir şirkette muhasebe uzmanı olarak çalışıyorum. sabahtan akşama kadar bilgisayar başındayım iletişime geçerseniz hemen başlayabilirim.

 13. fatma dedi ki:

  bende bilgisayarım çok iyidir maille cevapta vere bilirim acil iş arıyorum İstanbul da bağcılarda oturuyorum yardımdı olur musunuz.

 14. Gizem sağlam dedi ki:

  Bursa osmangazi deyim ogrenciyim bu isi yapmak istiyorum

 15. Seher dedi ki:

  Amasya’dayım öğrenciyim bu işi yapmak istiyorum

 16. Çimen dedi ki:

  Merhaba. Işletme fakültesi mezunuyum. Aktif internet kullanicisiyim. Bu işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yapmanızı rica ederim. Iyi günler.

Sayfa başına git