Link Kısaltarak Para Kazanmak 2018

Link Kısaltarak Para Kazanmak 2018
18 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 96 kez okundu.

Reklamlar herkes için çok önemli. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için en iyi yol reklam vermektir dersek yanılmış olmayız. Özünde reklam gösterimi üzerine para kazanmak olan link kısaltma servisleriyle para kazanmak ve gelir elde etmek mümkün. Üstelik eğer link kısaltma işini ciddi anlamda yapar ve günün büyük kısmını bu iş için ayırabilirseniz, tahmin edemeyeceğiniz kadar yüksek gelirler elde etmeniz içten bile değil. Peki link kısaltarak nasıl para kazanılır?

Link Kısaltarak Para Kazanma

Her gün internet kullanıcıları olarak yüzlerce link’e tıklıyoruz. Kimi ihtiyacımız olan internet sayfalarına ulaşmak için yaptığımız bu eylem, link kısaltma servisleri aracılığıyla para kazanma fikrine dönüşmüş durumda. Olay kısaca şu şekilde özetlenebilir;

İnsanlara sunacağınız bir şeyler var, resim, video, indirmek için dosyalar vs. Ziyaretçileriniz bu dosya ya da eklere ulaşmak için vermiş olduğunuz linke tıkladıklarında bir sayfaya yönlendirilirler. Siz sahip olduğunuz bu dosya ve ekleri link kısaltma servislerini kullanarak kısaltıyor, başka bir link haline dönüştürüyorsunuz. Dosyanın ya da eklerin herhangi bir yere gittiği yok elbette, sadece asıl linkin önüne bir reklam sayfası eklenmiş oluyor. Ziyaretçi asıl dosyaya ya da görsele ulaşmak için linke tıkladığında ilk olarak bir reklam sayfasına yönlendiriliyor. Bu şekilde reklamları izlemiş ve görüntülemiş oluyor.

İşte link kısaltarak para kazanmanın mantığı da kısaca bu. Dosya ve görselleriniz ne kadar önemliyse, ziyaretçilerinizde reklamları o kadar uzun süre görüntüleyecek ya da ilgilerini çekmesi durumunda tıklayacaklardır. Link kısaltma servisleri aracılığıyla link kaynağınızdan reklamların görüntülenmesi ya da tıklanması üzerinden belli bir miktar para elde edersiniz.

Birkaç link kısaltma servisi;

CC.CC ;

Resimlerinizin linklerini kısaltabildiğiniz bir link kısaltma servisidir.5 dolarlık minimum ödeme sınırı bulunmaktadır.

Link.tl

Her türlü dosya, görsel linklerini link.tl aracılığıyla kısaltabilir, tıklama ve gösterim oranları üzerinden para kazanabilirsiniz.

Bc.vc

Link kısaltma servisleri arasında en popüler olanı diyebiliriz. Binlerce müşteri ve kullanıcısı bulunmaktadır. Linklerinizi güvenle kısaltabilir ve hesabınızda biriken ücreti kolaylıkla alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Para nasıl kazanılır başlıklı makalemizde Para nasıl kazanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git