Evden Resim Yapıp Ek Gelir Elde Etmek

Evden Resim Yapıp Ek Gelir Elde Etmek
7 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 154 kez okundu.

Evden Resim Yapıp Ek Gelir Elde Etmek

Günümüzde bir çok insan ek gelire ihtiyaç duymakta. Ev hanımları ev ekonomisine katkı sağlamak istemekte. Resim yapma yeteneğine sahip, karşılığında da gelir elde etmek isteyenler için, önerilerim olacak. Eviniz de yaptığınız resimleri, sanat atölyelerine götürüp satmayı deneyebilirsiniz. Dekorasyon ürünleri yada aksesuar satan dükkânların sayısı oldukça fazla, bu tarz yerlerle görüşebilirsiniz.

Evden çıkacak zamanım yok yada bu tarz bir görüşme ile uğraşmak istemiyorum diyorsanız da, eğer İnternet kullanmayı biliyorsanız, İnternet ortamında bu işi yapan siteler mevcut. Bu siteler ile görüşüp resimlerini, tablolarınızı satışa koyabilirsiniz. araştırmalarınızı genişletip, günümüzde ne tarz tablolar revaçta ise onlardan yapabilir, kar oranınızı yükseltebilirsiniz. Resim çok geniş bir yelpazede olan bir sanat dalı olduğu için, eğer kaliteli resimler yapabiliyorsanız, yüksek meblağlar da kazançlar elde etmeniz mümkün. Kendinize çok güveniyorsanız, kişisel bir sergi de açabilirsiniz.

Bunlardan en kolayı ne derseniz bana göre, kaliteli tablolar yaptığınızı düşünüyorsanız. İnternet ortamında bulunan çeşitli sanat sayfalarına resimlerinizi koyup, beğenilmesini sağlayabilirsiniz. evine yada ofisine tablo almak isteyen kişiler ile irtibata geçebilirsiniz. Böylece reklamınızı da yapmış olursunuz.

Kişisel bir sergi açmaya da karar verirseniz, büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Tabi ki bu resimlerinizin kalitesine ve beğenilmesine göre değişen bir durum. Evden Resim yapıp ek gelir elde etmek isteyen arkadaşlar için işe yarar bilgiler içeren bir yazı olduğunu umuyorum.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Evden Resim Yapıp Ek Gelir Elde Etmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. ezgi dedi ki:

    resim yapma konusunda yetenekliyim çizim sınavında 5. olup dereceye girdim evde iş yapmak istiyorum istanbul anadolu yakası

  2. semra dedi ki:

    resim konusunda oldukça yetenekliyim..yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Sayfa başına git