Evde Zarf Katlama İşi

Evde Zarf Katlama İşi
23 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 64 kez okundu.

Evde Zarf Katlama İşi Yaparak Para Kazanma

Evde zarf katlama işi, boş vaktinizi evinizdeyken değerlendirebileceğiniz ve aynı zamanda para kazanabileceğiniz bir iş arıyorsanız en ideal işlerden biri olarak kabul edilmektedir. Özellikle ev hanımları, çocukları ile beraber iken bu işi, evinizin rahat ortamında yapabilirsiniz. Emekliler, öğrenciler ve çalışanların uygun vakti varsa bu işi yapabilmektedirler. Evde ek iş olarak yapabileceğiniz gibi bu işi çok vakit ayırarak kendiniz önemli bir gelir kaynağı yaratabilirsiniz.

Kısa Sürede Zarf Katlama İşi Yapabilirsiniz

Evde zarf katlama işini yapmaya karar verdikten sonra sizin adresinize işveren tarafından yapmanız gereken iş için katlanması gereken zarflar gelecek.  İşi aldıktan sonra istediğiniz yakınlarınızla yapabilirsiniz, tek başınıza da yapabilirsiniz. Birçok kişi birlikte yaptığınızda iş, sizin için daha kısa sürecektir. İşi zamanında bitirmeniz işveren için önemli bir husustur. İşi size belirtilen sürede istenilen adette yapmanız durumunda iyi bir gelir edersiniz. Normal yeteneklere sahip olmanız yeterlidir. Daha önceden bu tarz işler yaptıysanız sizi için oldukça kolay olacaktır alışkın olduğunuz için. Önceden bu işi yapmadıysanız, zaten kısa sürede eliniz alışacak ve hızlı olabileceksiniz yeter ki istekli olunuz. Akşamları ve ya gündüzleri  boş vaktiniz olduğunda ve ya hafta sonlarını müsait olduğunuzda yapabilirsiniz. Daha çok vakit ayırmanız durumunda sizin için daha fazla gelir getirecektir. Gördüğünüz gibi evden çalışarak para kazanmak gayet kolay. Kaç adet ortalama yapabileceğinizi işverene doğru bildirmeniz önemlidir çünkü sizin yapacağınız adede güvenerek yapılması gereken işi size teslim etmektedir, işveren. Kendinize güvendiğiniz bir ekip kurarak ta yapabileceğiniz bir iştir. İşi zamanında teslim ettiğinizde tekrar yapacağınız adedi bildirerek zarf isteyebilirsiniz, katlama işi yapmak için.

Zarf Katlama İşi İle Aile Ekonomisine Katkıda Bulunmanız Mümkün

Evde zarf katlama işi yaparak,  biraz da olsa aile ekonomisine nefes aldırabilirsiniz. Tabi ki zamanımızda, ailede bir kişinin çalışmasıyla geçinmek çok zordur. Başka bir işiniz olduğu halde boş vaktiniz kalıyorsa bu işi yaparak zamanınızı değerlendirebilirsiniz ve boş zamanınızı paraya çevirmeniz işte bu kadar kolay.

 

 

Bir önceki yazımız olan Evde Abiye Boncuk İşi Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde Evde Abiye Boncuk İşi Yaparak Para Kazanma, evde abiye işi ve evde boncuk işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Evde Zarf Katlama İşi Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Reyhan dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum

 2. İrfan dedi ki:

  Emekli aile olarak çalışmak istiyoruz, kolay gelsin.

 3. Nazmiye dedi ki:

  Zarf katlama isi yapabilirim

 4. Eda Erdem Başkaya dedi ki:

  Merhaba ben cekmekoyde ikamet etmekteyim bende evde paketleme işi alıp yapmak istiyorum

 5. Neslihan oge dedi ki:

  Merhaba.uzun bir sure nikah sekeri,paketleme ve bileklik isleri yaptim.deneyimliyi ve hizliyim.ümraniyede oturuyorum.

 6. Döndü Küreş dedi ki:

  Merhabalar ismim Döndü Küreş . Ev hanımıyım. Ankara da yaşıyorum. Kızımla ben bu işi kolayca yapabiliriz . Bu işe çok ihtiyacım var . Dışarıda çalışma imkanım olmadığı için evde çalışmak istiyorum . Geri dönüş yaparsanız sevinirim .

Sayfa başına git