Evde Bileklik Yaparak Para Kazanmak 2018 GÜNCEL

Evde Bileklik Yaparak Para Kazanmak 2018 GÜNCEL
31 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 58 kez okundu.

Bir çok insan parasal sıkıntı çekmekte ya da birikim yapmak için ek iş fırsatlarını araştırmakta. Evde boş zamanları değerlendirerek yapılabilecek bir çok ek iş fırsatı bulunmaktadır. İnternette kısa bir araştırma ile kişiler kendine uygun yapabilecekleri bir ek iş bulabilir. Kişi el becerisine uygun olarak bir ek iş seçmesi daha hızlı bir şekilde yaparak daha fazla kazanç sağlamasına sebep olur.

Evde yapılacak ek işler arasında evde bileklik yaparak para kazanma imkanı bulunmaktadır. Kişi kendi el becerisine göre bileklik yapıp satabileceği gibi firmalar ile irtibata geçerek de iş alabilir.

Firmalar Aracılığı İle Bileklik Yapımı

Bir çok firma evlere bileklik yapma işi vermektedir. Oturulan yere yakın firma var ise bu firmalar ile görüşme sağlanıp iş alınabileceği gibi internet aracılığı ile de bir firma ile irtibat kurularak bileklik işi alınabilir. Firmalar bileklik yapımı için gerekli olan tüm malzemeleri kişilere vermektedir. Nasıl ve ne tür istediklerini de belirtmektedir.
İstenen türde bileklikler için bir yapılma süresi bulunmaktadır. Firma belli bir adet bilekliği belli bir süre zarfında yapılmasını talep eder. Firma aracılığı bileklik yapma işi alan kişinin istenilen sürede işi teslim etmesi gerekir. İstenilen sürede teslimat yapılmaz ise firma kişiye bir daha kolay kolay iş vermeyecektir. Bu sebep ile kişinin iş alırken yapabileceği kadar iş alması daha mantıklıdır.

Kişisel Bileklik Yapımı

El becerisine sahip olan bir kişi kendi evde malzeme alarak da bileklik yapıp satarak para kazanabilir. Yapımı çok zor olan bir iş değildir. Önemli olan belli bir kesime hitap eden moda olan bileklikleri yapmaktır. Gerekli olan malzeme belli bir yerden uygun fiyata alınabileceği gibi internet aracılığı ile alışveriş siteleri arasında kıyaslama yapılarak uygun fiyatlı bir yerden sipariş edilerek alınabilir.

Bileklik yapımı ile ilgili olarak internet ortamında olan videolar seyredilerek yardım alınabilir. Daha sonra yapılan bileklikler sosyal medya aracılığı ile satılabilir. Ya da yakınlarda olan bijuteri veya takı satan mağazalar ile görüşme sağlanarak belli bir komisyon ile buralara satılabilir. Ne kadar değişik tarzda güzel bileklikler yapılır ise o kadar fazla talep olacaktır.

Evde Bileklik Yaparak Ne Kadar Para Kazanılabilir?

Evde bileklik yaparak ek kazanç sağlamak isteyenler ne kadar kazanacağını kendi belirler. Yani evde yapılan bir ek işe ne kadar fazla zaman ayrılır ise o kadar fazla kazanç sağlanır. Çünkü ayrılan zamanın fazla olması ile daha çok iş alınır ve daha çok iş teslim edilir. Zaman ile yapılan işte hız kazanılır ve seri olarak yapılır. Hızlı ve seri olarak yapıldığı zamanda kısa sürede alınan iş yapılarak teslim edilir ve yeni iş alınır.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Evde Bileklik Yaparak Para Kazanmak 2018 GÜNCEL Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Gizem dedi ki:

    Antalya larada ikamet ediyorum iki bayan arkadaş evde ek iş arıyoruz dönüş olursa çok memnun oluruz

  2. SEHER dedi ki:

    Kendi işinizin patronu olmak; hayallerinizi gerçekleştirecek kadar çok para kazanmak; İsveç’in doğasının ve biliminin gücüyle geliştirilen güzellik ürünlerine büyük ayrıcalıklarla sahip olmak; Türkiye’nin ve dünyanın en özel yerlerini görmek ve bunu yaparken çok ama çok eğlenmek için bir adım atın. Formu doldurun, size ulaşalım. ORİFLAME UYELİK LİNKİ DOLDURUN 1 ORİFLAME ÜRÜNÜ HEDİYE

    SEHER ERENALP ORİFLAME KOZMETİK

Sayfa başına git