Evde Anahtarlık Montajı Yaparak Ayda 1000 TL Gelir Elde Edin

Evde Anahtarlık Montajı Yapmak

Evde Anahtarlık Montajı Yapmak

Maddi güçlüklerin giderek arttığı modern çağda hemen herkes bir sebepten dolayı ek gelire ihtiyaç duyar. Ancak bu ek gelirin ne şekilde elde edileceğine dair kimsenin fikri yoktur. Aynı şekilde ek gelir getirecek bir işte çalışmak için vakti olmayan ve ek iş yapması halinde evdeki işleri ya da çocukları ihmal edeceğini ifade eden kişi sayısı da hayli fazladır.

Bu şekilde düşünen ve evden uzun süreli ayrılması halinde müşkül duruma düşecek olanlar için evde anahtarlık montajı yapmak adeta biçilmiş kaftandır. Üstelik bu iş, ne herhangi bir sermaye gerektirir ne de herhangi bir el becerisi ister. Bu gibi şeylere ihtiyaç duymamasının yanı sıra hayli zevkli bir ek iş olduğu da söylenebilir.

Evde Anahtarlık Montajı Nasıl Yapılır?

Evde anahtarlık montajı yapmak için gerekli olan her türlü malzeme firmalar tarafından gönderilecektir. Kaldı ki anahtarlık montajı için gereken malzemeler genel olarak üç parçadan ibarettir. Bunlardan bir tanesi anahtarlığın takılacağı halka, bir tanesi zincir, sonuncusu ise anahtarlığın esas parçası olan uç kısmıdır.

Emek sahibi, sadece firmanın temin ederek kendisine gönderdiği bu malzemeleri düzgün bir şekilde bir araya getirecektir. Yoksa herhangi bir tasarım becerisi ya da ileri derece ustalık gerektiren bir durum söz konusu değildir. Firmanın göndermiş olduğu tüm parçalar birleştirildikten sonra kullanıma hazır bir anahtarlık meydana getirilmiş olacaktır. Bu anahtarlıklar, firmanın öngördüğü süre içerisinde tamamlanmak zorundadır. Ancak sürenin sonuna gelinmeden tamamlanması halinde de teslim edilebilir. Hatta bu firma nezdinde emek sahibine duyulan güveni artırır.

Evde Anahtarlık Montajı Yapmak İçin Ne Gerekir?

Bu iş için ne herhangi bir sermaye ne de ileri düzeyde el becerisi gerekir. Sadece firmaların gönderdiği malzemeler usulüne uygun şekilde birleştirilmeli ve zamanında teslim edilmelidir. Aynı zamanda bu iş için lazım olan herhangi bir cihaz da söz konusu değildir. Anahtarlığın montajı yalnızca el yordamı ile gerçekleştirilir.

Aynı zamanda emek sahibi bu işi yapmaya karar verdikten sonra firmalara ile iletişime geçmeli, gerekirse doğrudan başvuruda bulunmalıdır. Bu işi evlere veren firmalar genel olarak çok sayıda anahtarlık üretimi gerçekleştiren eşantiyon ve promosyon firmalarıdır. Bilhassa seçim dönemleri ve fuar, kongre dönemi gibi çeşitli organizasyonlara denk gelen zamanlarda iş imkanları daha da artar.

Anahtarlık İşi Ne Kadar Kazandırır?

Bu işi yapmak üzere firmalar ile anlaşma sağlanırken genel olarak anahtarlık başına fiyat biçilir. Anahtarlık başına fiyat söz konusu olduğundan emek sahibi ne kadar çok anahtarlık meydana getirir ise kazancı o kadar artar. Bu iş, anlaşılan fiyata göre de değişmekle birlikte ayda yaklaşık 1000 lira civarı gelir getirir. Ancak bu iş aile ya da arkadaşlar ile yapılır ise elde edilecek gelir de katlanarak artacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

22 yorum

  1. Merhabalar Anahtar montajı için başvuru da bulunmak istiyorum.Evde boş zamanım çok ve çocuğum yok.Is disiplinine önem veririm.Istanbulda yaşıyorum bilgilerinize …

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*