Evde Kına İşi ( Güncel )

Evde Kına işi

Evde yapılabilecek işler arasında yorucu olmayan ve kaliteli çalışmalar yapıldığında fazlaca kazanç getiren işlerden olan evde kına işi firmalar aracılığı ile ya da bireysel olarak yapılabilir. Düğün mevsimi olarak bilinen ilkbahar ve yaz aylarında kına satışı fazla olduğu için bu mevsimlerde evde kına işi veren firmaların sayısı artmaktadır.

Evde iş imkanı sağlayan diğer işlere ulaşmak için tıklayınız!

Evde Kına İşi Nasıl Yapılır?

Eğer evde kına işi yapacaksanız karşınıza iki seçenek çıkacaktır. Birincisi firmalardan sipariş alarak evde kına paketlemek diğeri ise kendi kendinize örnekler hazırlayarak internet üzerinden ve çevrenizden satış yaptığınız kına paketleme işleri.

Birinci seçeneği seçerseniz evinize günlük istediğiniz kilo kadar kına ve paketi gelecektir. Size verilen özel kaşıklar ile bir kilo ve ya daha fazla olan kınaları paketlere koyarak ağızlarını kapatmanız ve ufak süslemelerle de kullanılır hale getirmeniz istenebilir.

Bireysel olarak çalışmak isterseniz evinizde birkaç farklı modelde kına paketi hazırlayarak düğün- kına malzemeleri satan ya da şekerleme, bolun türü eşyalar satan yerlere götürüp sunabilirsiniz. Ayrıca seçenekleriniz çoksa internet üzerinden bir blog açarak farklı şehirlerden de sipariş alabilirsiniz.

evde kına işi veren firmalar 2016

Evde Kına İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde kına işi eğer firmalara bağlı olarak yapılıyorsa kişilerin kazancı bir kilo kına paketleme işinden en az 3 en fazla 5 TL olacaktır. Bu oranlar şehirlere göre değişebilir. En düşük kazançtan hesaplanırsa günde 5 kilo kına paketlemek 5*3=15 TL kadar bir tutar olacaktır. Aylık olaraksa 500-1000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz.

Bireysel olarak evde kına paketleme işi yapıyorsanız ürünlerinizin değeri daha da artacaktır. Bir kilo kınadan 5-20 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Ancak bireysel kına paketleme işinde sadece paketleme değil süslemelerde kullanmalısınız.

2018 Evde Kına İşi Veren Firmalar

2018 yılında kazançlı çıkmak ve kına işi ile ek gelir elde etmek istiyorsanız şehrinizde kına satışı yapılan kuruyemişçi, aktar, kına organizasyon şirketleri gibi çeşitli yerlere uğrayarak kendinizi tanıtan bir kart dağıtarak iletişim numaralarınızı bırakabilirsiniz. İnternet üzerinden de yaptığınız çalışmaları sosyal medya üzerinden tanıtarak müşteri kazanabilirsiniz.

Özellikle ev kadınları için son derece yararlı bir iştir. Ekonomik açıdan yarar sağladığı için kendilerini iyi hissetmelerine neden olacaktır. Ayrıca çeşitli şekillerde yapılan ve bir çok süslemesi ve modeli olabilen bu iş aynı zamanda bir terapi gibi faydalı olabilecek son derece eğlenceli bir iştir. Zaten kendi ürettiği ve tasarladığı şeyler her zaman işe yaradığını düşündürüp mutlu etmez mi insanoğlunu. Emin olun ki herkes kendi işini yapmak ve bu işte de başarılı olmak ister ve kendinize ya da etrafınıza sağladığınız her fayda karşılıksız kalmayacaktır.

Evlere İş Verenler

Boş vaktiniz varsa, çalışmıyorsanız veya ev hanımıysanız; evinizde yapabileceğiniz birçok iş bulunmaktadır. Evdeki vaktiniz değerlendirmek aynı zamanda ev bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız; evlere verilen işlerden bulabilir ve üretime geçebilirsiniz.

Evlere verilen iş ilanları günümüzde internet iletişiminin gelişmesi ile blog ve sitelerden verilmektedir. Evde yapabileceğiniz; davetiye hazırlama, mandal yapımı, kalem montajı, nikah şekeri hazırlama, örgü bebek yapımı gibi birçok farklı iş yapabilirsiniz.

Genellikle evlere iş ilanları şeklindeki konulara baktığınızda bulabileceğiniz fazlasıyla ilan karşınıza çıkmaktadır. Hemen hemen her şehirde bu tarz işverenler bulunmaktadır. Evde yapacağınız işlerde önemli olan; o işi kısa sürede bitirmenizdir. Kendinize göre bir ilan bulduğunuzda ise; iletişime geçerek, yapacağınız iş ile ilgili malzemeleri almanız ve işe başlamanız olacaktır.

Davetiye hazırlama; yaklaşan düğün ve nişan organizasyonları ile birçok firma davetiye hazırlama işleri vermektedir. Bu firmalarla ilanlarından iletişime geçerek; gerekli malzemeleri ve ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Mandal yapımı; firmalar süslü, renkli birçok mandal yapımını evlere gönderebilmektedir. Bulunduğunuz bölgede bu şekilde bir iş varsa; firma ile iletişime geçip, malzemeleri temin etmelerini sağlayabilirsiniz.

Kalem montajı; birçok farklı kalemi birbirine uygun olarak eşleştirerek, tamamlama ile yapılan bir iştir. Yapımı gayet kolay ve kısa sürelidir. Bu şekilde kalem montajı işi veren ilanları takip ederek, gerekli malzemeleri temin ederek işe başlayabilirsiniz.

Nikah şekeri hazırlama; genellikle bahar ve yaz mevsimlerinde yoğun olan bir iştir. Yapımı için gerekli malzemeler firmalar tarafında size temin edilmektedir. Yapılan örneğe uygun olacak şekilde, istenilen sürede teslim edilmesi istenmektedir.

Örgü bebek yapımı; dekoratif ve oyun amaçlı örgüden yapılan bebeklerdir. Bu işte aynı şekilde firma tarafından size verilen örnek ve malzemelere uygun olarak hazırlanmaktadır.