Çelik Kapı Bayiliği Veren Firmalar

Çelik Kapı Bayiliği Veren Firmalar
11 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 63 kez okundu.

İnşaat sektörünün vazgeçilmezleri arasında olan çelik kapı üreten firmalar arasında rekabet oldukça arttırmıştır. Artık standart kapıların dışında yeni teknolojiler kullanılarak ve insanlara farklı seçenekler sunarak oldukça kaliteli çelik kapılar üretilmeye başlandı. Çelik kapı pazarında dünyada ve ülkemizde çok sayıda patente sahip çelik kapı markalarımız bulunuyor.

Ev alacağımız vakit ilk olarak evin girişinde çelik kapılar dikkatimizi çeker. Çelik kapının ihtişamından evin içerisi hakkında fikir yürütürüz. Firmalarda ister ev olsun, ister iş yerleri olsun kapıların çok önemli olduğunu bildikleri için ona göre gelişen teknolojiye uygun olarak çelik kapı üretirler.

Piyasa içinde üretilen çelik kapı fiyatları oldukça değişken olup, 300 TL. İle 25.000 TL. arasın da değişen fiyatlara kapı bulmak mümkün. Bunun başlıca nedeni ise ilgili firmaların satış rakamlarını yükseltebilmek amaçlı hemen hemen her kesimden insana ulaşmak istemeleridir. Bu nedenle bu iş kar payı yüksek bir iş olmuş ve buna oranla bazı firmalar çelik kapı konusunda markalaşmayı başarmışlardır. Markalaşan bu çelik kapı firmaları iş alanlarını genişletmek için yatırımcılarına cazip fiyatlarda, cazip bayilik seçenekleriyle bayilik fırsatları sunmaktadırlar. Ülkemizde yılda ortalama 1 milyon çelik kapının satıldığı alınan verilerden görülüyor. Bu satışlara göre de pazar hacminin ne kadar büyük olduğunu görebiliriz.

Bayilik veren çelik kapı firmaları ayrıca yatırımcılarına iyi bir eğitimler verdiği gibi bunun yanında dükkân kiralama konusunda da destek veriyorlar.

Çelik kapıda bayilik veren firmalar arasında, Ankara Çelik Kapı, Uludağ Çelik Kapı, Tutkunlar Çelik Kapı, Can Çelik Kapı, Sur Çelik Kapı, Kale Çelik kapı, Enesdoor Çelik kapı ve daha birçok firma kedi adı altında bayilik verebiliyor.

Gelişen bir pazara sahip olan çelik kapıda bayilik almak isteyen yatırımcıların araştırma yaparak, bu pazarda en çok hangi markanın daha çok gelir getirdiğini hesaplayıp, bayilik konusunda hangi firmanın daha güvenilir ve sunduğu imkânlar daha iyi ve karlı olabileceğini karşılaştırıp araştırma yapması gerekmektedir. Çünkü çelik kapı bayiliklerinde markalaşan firmaların bazılarını incelediğimizde, kiralama konusunda, eğitim konusunda, görsel destek konusunda, reklam ve hakla ilişkiler konusunda, insan kaynakları konusunda ve çelik kapı fiyatları konusunda oldukça fazla ilgi gösterdiklerini göreceklerdir. Bayilik alacak olan yatırımcıların bu konuları da göz önünde bulundurarak marka tercihi yapmaları kendilerine büyük artılar sağlar.

Bir önceki yazımız olan DRYTURK Franchise Veriyor başlıklı makalemizde drytürk bayilik hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git