Bir Milyoncu Açmak ve Japon Pazarı Açmak (Güncel)

Bir Milyoncu Açmak ve Japon Pazarı Açmak (Güncel)
18 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 263 kez okundu.

Bir milyoncu açmak için öncelikle çok iyi yapmanız gereken satacağınız ürünleri seçmek ve sonrasında maliyet analizi yapmaktır. Bir milyoncu açmak için veya japon pazarı açmak için satacağınız ürünleri seçme aşamasında istoç ticaret merkezini ziyaret etmenizi öneririz. Küçük bir dükkanın beraberinde getireceği düşük kira avantajı ile birlikte az stokla işe başlayarak, bir milyoncu açmak için gereken sermayeyi minimum düzeyde tutabilirsiniz.


Bir Milyoncu Maliyeti Ne Kadardır? Gereken Minimum Sermaye Ne Kadardır?

Bir milyoncu maliyetini etkileyen bir çok faktör bulunmaktadır. Büyüklüğüne ve lokasyonuna bağlı olarak dükkan kirası bunların başında gelmektedir. Ürün çeşidi de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır fakat az ürün stoğu ile işe başlayarak maliyeti düşürmeniz mümkündür. İş geliştikçe ürün çeşidiyle birlikte stoğunuzu arttırabilirsiniz. Bahsettiğimiz faktörlere göre bir milyoncu maliyeti veya diğer adıyla japon pazarı maliyeti minimum 10.000 TL gibi rakamlardan 50.000 TL gibi rakamlara kadar çıkabilmektedir.

Bir Milyoncu Nasıl Açılır? Diğer Adıyla Japon Pazarı Nasıl Açılır?

Kesin olarak bir milyoncu açmaya karar verdiyseniz ilk olarak yapmanız gereken hedeflenen yatırım büyüklüğüne göre işlek bir konumda dükkan seçmek. Yüksek kira bedeli istense de merkezi ve işlek konumda açacağınız dükkan iyi gelirler elde etmenizi sağlayacaktır. Bu tamamen hedeflenen yatırım bedeline bağlıdır. Daha sonrasında ise yukarıda bahsettiğimiz gibi satacağınız ürünleri belirlemeniz gerekmektedir. Ürün belirlemesi yaparken istoç ticaret merkezini ziyaret edebilirsiniz. Sermaye miktarına bağlı olarak ürün çeşidi ve stoğu ayarlamanız gerekmektedir.

Ve en önemli konulardan biri ise dükkanın iç tasarımıdır. Dükkana yapacağınız çok güzel bir dekorasyon ve güzel bir dükkan ismi sayesinde daha çok müşteri, müşteri sürekliliği ve buna bağlı olarak markalaşma elde edebilirsiniz.

Bir milyoncularda veya japon pazarlarında müşterinin aradığı en önemli unsurlardan bir tanesi ise ürün çeşitliliğidir. Ürün çeşitliliği bu işe yeni başlayanlar için sermayeyi doğrudan etkilediğinden, başlangıçta envanterinize yalnızca olmazsa olmaz ürünleri ekleyerek başlamanız, daha sonrasında işinizi geliştirmek adına imkanlar dahilinde ürün çeşitliliğini arttırmanız tavsiye edilir.

Bir milyoncu nasıl açılır veya diğer bir adıyla japon pazarı nasıl açılır sorusuna detaylarıyla değindik. Eğer siz de bu sektöre yatırım yapmayı düşünüyorsanız ve kafanızda soru işaretleri varsa sorularınızı yorumlar aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Düğün Salonu Açmak için Gerekenler Nelerdir? (2017 Yılı Güncel Bilgi) başlıklı makalemizde düğün salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bir Milyoncu Açmak ve Japon Pazarı Açmak (Güncel) Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Bay ihsan dedi ki:

  Merhaba. Tam olarak nasil yapabiliriz japon pazari açmak için? Bayilik mi veriliyir yoksa biz mi urunleri tedarik edecegiz? Is yerimiz var. Bi ise girmeyi düsunuyoruz. Tesekkurler

 2. Jalw dedi ki:

  Merhabalar japon pazari açmak istiyor um edirne merkezde benimki iletişim e geçerseniz sevinirim neler yapmam gerekli bilgi almalıyım

 3. memati coşkun dedi ki:

  ben 1 lilyoncu açmak istiyorum. dükkanım var nerden nasıl başlamam gerektiğiyle ilgili benimle iletişime geçermisiniz. 05314958044

 4. Dündar dedi ki:

  Arkadaşlar japon pazarı açmak istiyorsanız benimle iletişime geçmenizi tavsiye ederim. 05322632261

 5. Yahaya yildiz dedi ki:

  Bayilik nasil alabilirim

Sayfa başına git