AVM’de stand açmak ve stand için neler gerekli?

AVM’de stand açmak ve stand için neler gerekli?
21 Mart 2016 tarihinde eklendi, 93 kez okundu.

AVM’de stand açmak ve stand için neler gerekli?

Franchise ile çalışma şartları uygun olan firmalalarla birlikte bir çok girişimci AVM de stand açarak ticarete başlangıç yapıyorlar. Peki bu girişim genel itibari ile nasıl sonuçlanıyor ve gerekenler nelerdir?

AVM’de stand açmak için gerekenler

Büyük ve bilindik firmalar ile irtibata geçerek ilinizde olan AVM yi belirtiyorsunuz. Ve şirketlerin fizibilite çalışması sonucunda sizlere bilgi aktararak gereken maliyeti bildiriyorlar. Ardından sizde maliyeti ve belgeleri temin ettikten sonra başvurunuzun onayını bekliyorsunuz. Tüm bunlar olumlu sonuçlanısa AVM de bir stand açarak girişiminize başlangıç yapmış oluyorsunuz.

AVM stand girişimi nasıl sonuçlanıyor?

Tabi ki her işte olduğu gibi olumlu girişim olduğu gibi olumsuzları da oluyor. Bunun sizin elinizde olduğunuz bilmenizi isteriz. Peki nasıl sizin elinizde kaliteli bir araştırma yaparak AVM de neyin ihtiyacının olduğunu iyi araştırmanız gerekiyor. Bu çalışmanızın ardından iyi bir firma bularak yukarı da belirttiğimiz işlemleri gerçekleştirmelisiniz. Bu tarz girişimlerde şahsi fikir olarak belirtmek isterim mutlaka işin başında sizin olmanız gerekiyor. Aksi takdirde işlerde aksama meydana gelerek mağdur duruma düşebilirsiniz.

Umarız girişiminiz olumlu sonuçlarak ticaret hayatınızda başarılar elde edersiniz. Bol kazançlar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Girişimcilik : Gravity Payments Modeli Üzerine başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git