2016 Ağustos Ayı Memur Personel Alımları

2016 Ağustos Ayı Memur Personel Alımları
3 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 79 kez okundu.

2016 Ağustos Ayı Memur Personel Alımları

Ülkemiz de bir çok memur terör örgütü üyesi olması / şüphe duyulması halinden dolayı memuriyetliklerinden el çektirilmiştir. Bu sebepten dolayı bir çok Kamu Kuruluşu veya Kamu Kurumu bünyelerindeki çalışan memur personel ihtiyaçlarını minimuma indirmek için farklı bölgelerde, farklı niteliklerde ve farklı pozisyonlarda oldukça iyi bir sayıda memur statüsünde personeller alınacak.

Alımlar en az lise mezunu olmak üzere, Önlisans, Lisans ve üniversite mezunlar için de farklı pozisyonlar yer almakta.Ağustosta alım yapacak bazı kurumlar, Emniyet Genel Müdürlüğü, Adalet Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı, Adalet Bakanlığı, Ulaştırma bakanlığı gibi kurumlar veya bazı kuruluşlar Ağustosta alım yapacak. Bazı kurumlar alımlarında KPSS şartı ararken bazı Kurumlar ise KPSS şartı aramıyacaktır. ÖSYM, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı alımlarında KPSS şartı aramıyor.

Bir önceki yazımız olan Türk Hava Yolları Personel Alımı Yapacak 2016 başlıklı makalemizde türk hava yolları personel alımı 2015, türk hava yolları personel alımı 2016 ve türk hava yolları personel alımı 2016 başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

2016 Ağustos Ayı Memur Personel Alımları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. serdar dedi ki:

    Baş vurular nasıl yapılıyor yardımcı olurmusunuz.

  2. serdar dedi ki:

    Başvurular nasıl yapılıyor yardımcı olurmusunuz .

Sayfa başına git