Evde Priz Montajı İşi Yaparak Para Kazanmak 2017 GÜNCEL

Evde Priz Montajı İşi Yaparak Para Kazanmak 2017 GÜNCEL
5 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 99 kez okundu.

Evde Priz Montajı İşi Yapmak

İstihdam alanlarının genişletilmesi adına yapılan çalışmalara baktığımız zaman, yalnızca ofis elemanları ya da işçilerine yönelik değil, doğrudan üretime ya da pazarlamaya evden dahil olunabilen işlerin de varlığı dikkatimizi çekmektedir. Bu konuda evde ek iş adı altında açılan iş ilanları, son yıllarda giderek artmaktadır. Bunlardan birisi olan evde priz montajı işi, getirisi yüksek ve yapılması kolay olan işlerden bir tanesidir. İlk etapta kişiler elektrik alanıyla ilgili olduğu için çekimser kalsa da, işin içeriği kesinlikle zorlu değildir.

Evde priz montajı işi için sizden istenen tek şey, fabrikadan gelen üçlü priz ürünlerinin birleştirilmesi ve paketlenmesidir. Bunun için fabrikalardan size gelen ürün parçalarının yanı sıra, montajın nasıl yapılacağı ya da paketleme konusunda hangi sayıya bağlı kalınarak devam edileceğine dair tüm detaylar anlatılmaktadır. Birçok bireyin kolaylıkla başlayabileceği iş hakkında bilinmesi gereken önemli noktalar ise şu şekildedir.

 • Evde yapılabilen bir iş olmasından dolayı, herhangi bir çalışma saatiniz ya da gitmeniz gereken bir işiniz kesinlikle olmayacaktır.
 • Evinizde kendinize özel hazırlayacağınız bir bölümde ya da yalnızca bir masa üzerinde montaj işlemini kolaylıkla yapabileceksiniz.
 • Priz montaj edilmesine rağmen hiçbir şekilde elektrik konusunda risk yaşamayacaksınız. Çünkü ürünler fabrikadan kontrolleri yapıldıktan sonra sizlere gönderilmektedir. Sizin yapacağınız ürünleri kontrol etmek değil yalnızca küçük aletler yardımıyla birleştirmektir.
 • Evde priz montajı yaparken ihtiyaç duyacağınız tornavide ya da pense gibi aletler, işvereniniz tarafından sizlere gönderilecektir.
 • Birçok firma, evlerde bu şekilde çalışmak isteyen kişiler ile sözleşme yapmakta ve sonrasında iş teslimine başlamaktadır. Bu sözleşmede, kazanacağınız ücret, teslimat süresi ve tarafların ayrı ayrı sorumluluklarına yer verilecektir.

Evde Priz Montajı İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde priz montajı işi yaparken merak edilen konulardan birisi de ne kadar para kazanılacağıdır. Buradaki ücret iş alınan fabrikaya, herhangi bir aracının olup olmamasına ya da yaptığınız işin boyutuna göre değişmektedir. Şuan İstanbul ve Ankara’da yoğun bir şekilde yapılan bu iş için verilen ücretler, her montaj ürününe göre verilmektedir. Yani; her bir prizin montajı tamamlandıktan sonra belirli bir ücret kazanmış olacaksınız. Bu ücret ise genel itibariyle 1 TL olarak belirtilmektedir. Birkaç dakikada kolaylıkla montajını yapabildiğiniz prizler, gün içerisinde çalışma saatinize göre 30 TL ya da 40 TL gibi kazanç sağlayabilmektedir.

Son olarak, evde priz montajı işi ya da bunun gibi kolay yapılabilen, diploma ya da beceri gerektirmeyen işleri nereden bulacağınız konusuna gelirsek, bunun için öncelikli olarak internete başvurmanız gerekmektedir. İnternet siteleri üzerinden ilan veren firmalara telefon ya da e-mail yoluyla ulaşabilir, size yakın olan firmaları da doğrudan ziyaret edebilirsiniz. Kabul edilme sürecinde size deneme amaçlı bir iş verilebilecektir. Bunu en kısa sürede istenildiği gibi yaparsanız, işlerin devamı gelecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Paketleme İşi 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Evde Priz Montajı İşi Yaparak Para Kazanmak 2017 GÜNCEL Konusuna 11 Yorum Yapıldı
 1. Mehmet dedi ki:

  Bursa yıldırım 18 yaş

 2. cüneyt dedi ki:

  merhaba istanbul maltepe

 3. Nilgün dedi ki:

  Antalya da yaşıyorum. Emekliyim. Evde priz montajı yapabilirim. İlgilenirseniz sevinirim. Teşekkürler.

 4. Ercan dedi ki:

  Hayırlı işler pırıl montaj işine talibim meslek oto elektirikci anlarım pirizden duydun ek işe ihtiyacım var istanbul pendik de oturmakdayim sizden haber bekliyorum ekip kura bilirim 05425162018 arsanız sevinirim kolaygelsin

 5. Betul dedi ki:

  Merhabalar bu işi yapabiliriz Pendik kaynarcada oturuyoruz

 6. Melik dedi ki:

  Merhaba sayımız yüksek iyi iș yapılır

 7. Öztürk dedi ki:

  Slm ankarada oturuyorum ararsanız çok memnun olurum tşk ederim
  0541 850 48 69

 8. Sevim dedi ki:

  Merhaba ben bacılar göstepede oturuyorum bu işe ihtiyacım var ev hanımıyım lütfen ,

 9. Sinan dedi ki:

  Bizde istiyoruz nasil ulasacam size istanbul sultanbeyli

 10. Ebru dedi ki:

  Bodrum turgutreis

 11. Bayram Çelik dedi ki:

  Merhaba Antalya’da yaşıyorum ve el becerilerine çok yok yatkınım. Evde priz montajı ve diğer tüm işleri sorunsuz yapabilirim. İlgilenirseniz hemen çalışmaya baslayabiliriz.
  Bayram çelik
  05393779290

Sayfa başına git