Evde Kürdan Doldurma İşi Yaparak Ayda 2000 TL Gelir Elde Edin

Evde Kürdan Doldurma İşi Yaparak Ayda 2000 TL Gelir Elde Edin
4 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 75 kez okundu.

Evde Kürdan Doldurma İşi

Pek çok insan gelirinin yetersiz olduğundan ya da ek gelir getirecek bir iş yapmak için vakti olmadığından yakınır. Aynı şekilde ev hanımları da ev işlerini ya da çocuklarını bırakamadıkları için evden çıkamadıklarını, bu sebeple ekonomik açıdan bir kazanç sağlayamadıklarını söyler.

Oysa evde kürdan doldurma işi hem evden çıkmadan icra edilebilecek hem de duruma göre son derece keyifli olabilecek bir iştir. Bu işi yaptırmak için pek çok firma evde çalışanları tercih eder. Evde kürdan doldurma işi yapmak isteyen kimselere malzemeler firma tarafından çuvallar ya da koliler vasıtası ile gönderilir ve kendilerinden istenen sürede işin tamamlanması beklenir.

Evde Kürdan Doldurma İşi Nasıl Yapılır?

Evde kürdan doldurma işini yapmak için belirli bir kişi sayısı yoktur. Bu iş ister bireysel ister grup halinde icra edilebilir. Aynı zamanda aile boyu çalışma ile de yapılması mümkündür. Firmanın emek sahibine göndermiş olduğu kürdanlar ve kürdan kutularının içerisine istenilen miktarda kürdanın yerleştirilmesi gerekecektir.

Aynı zamanda bu işin yapılması için firma tarafından belirlenmiş bir zaman mevcuttur ve bu zaman dolmadan tüm kürdanların kutularına doldurularak teslim edilmesi gerekecektir. Kürdan paketlerinin çeşitli boyutları bulunur ve bu boyutlara uygun şekilde kürdanların paketlerine yerleştirilmesine de emek sahibi tarafından dikkat edilmesi gerekir.

Evde Kürdan Paketleme İşi İçin Neler Gereklidir?

Evde kürdan paketleme işini yapmak için herhangi bir tecrübeye ya da önemli düzeyde bir el becerisine ihtiyaç yoktur. Zira tek yapılması gereken kürdanların istenilen boyutlara göre istenilen sayılarda paketlerine yerleştirilmesidir. Üstelik bu iş için özel bir yer teminine de lüzum yoktur. Evin herhangi uygun bir yerinde yapılabilir. Ancak kürdanlar sivri uçlu objeler olduklarından dolayı bu işin yapıldığı yerde çocuklar bulunmamalıdır.
Bu işi alabilmek için internette basit bir araştırma yapılması pekala yeterli olacaktır. Bu işi veren pek çok firma bulunur ve bu firmalar iletişim bilgileri ile birlikte ilanlarını çeşitli blog siteleri ya da forum siteleri üzerinden verirler. Bu firmalara, ilanda belirtilmiş olan iletişim kanalı üzerinden yapılan başvuru neticesinde firma uygun görür ise başvuruyu onaylayacak ve emek sahibine ihtiyaç duyduğu tüm materyalleri gönderecektir. Elbette bu işin firma tarafından belirtilen süreden önce de teslim edilmesi mümkündür. Hatta bu firmanın nezdinde emek sahibinin prestijini de artıracaktır.

Evde Kürdan Doldurma İşinden Ne Kadar Kazanılır?

Evde kürdan doldurma işi, en kazançlı ek iş yöntemleri arasında yer alır. Doldurulan kürdan paketine paralel olarak elde edilen kazanç da artacaktır. Genel olarak elde edilen toplam kazanç ise pek çok zaman asgari ücreti aşar. Yani sadece kürdan doldurma işini layıkıyla yaparak ayda iki bin ile iç bin lira arası gelir elde eden emek sahipleri de mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Evde Dantel Yaparak Para Kazanmak - Ayda 500-2000 TL 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Evde Kürdan Doldurma İşi Yaparak Ayda 2000 TL Gelir Elde Edin Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. çiler dedi ki:

  merhaba.Tekirdağ-Çorlu da oturuyorum.evde kürdan paketleme işi yapmak istiyorum.Yardımcı olabılırseniz sevinirim.

 2. Sevda erkol dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyrz beş kisiyzz muş bulanık yardımcı olursanız çok sevinirim

 3. Aysegulll dedi ki:

  İyi günler ben antalyada oturuyorum evde kurdan paketleme yapmak istiyorum acil ihtiyacım var.

 4. Nihan üresin dedi ki:

  Merhaba istanbul avrupa yakasinda oturuyorum ve kalabalik bir grup olusturabilirim is icin yardımcı olursanız sevinirim

 5. ipek dedi ki:

  bende kurdan işini yapmak istiyorum

Sayfa başına git